P
Petrut Ciobanu
11 produse in 1 categorie
Compară prețuri pentru 11 produse Petrut Ciobanu din 1 categorii, pe 1 magazine online. Prețurile pornesc de la 22 Lei. Reducerea medie curentă este de 20%.
Produse 11
Magazine 1
Categorii 1
De la 22 Lei
Reducere medie 20%
Drept
11 produse
LibrisPetrut Ciobanu
Codul penal si Legea de punere in aplicare Act. iunie 2022 - Petrut Ciobanu
Date vechi
in stoc
27,49 RON
21,99Lei
Cel mai mic preț verificat: 21,99 RON

LibrisPetrut Ciobanu
Codul penal si Legea de punere in aplicare Ed.12 Act. 25 iulie 2024 - Petrut Ciobanu
Date vechi
in stoc
30,66 RON
24,53Lei
Cel mai mic preț verificat: 24,53 RON

LibrisPetrut Ciobanu
Codul penal si Legea de punere in aplicare Ed.13 Act. 23 septembrie 2025 - Petrut Ciobanu
Date vechi
in stoc
33,00 RON
26,40Lei
Cel mai mic preț verificat: 26,40 RON

LibrisPetrut Ciobanu
Criminalistica. Sinteze - Petrut Ciobanu
Date vechi
in stoc
30,13Lei
Cel mai mic preț verificat: 30,13 RON

LibrisPetrut Ciobanu
Codul penal. Codul de procedura penala Ed.35 Act.17 iulie 2025 - Petrut Ciobanu
Date vechi
in stoc
57,00 RON
45,60Lei
Cel mai mic preț verificat: 45,60 RON

LibrisPetrut Ciobanu
Codul penal. Codul de procedura penala Ed.32 Act.18 Februarie 2024 - Petrut Ciobanu
Date vechi
in stoc
57,09 RON
45,67Lei
Cel mai mic preț verificat: 45,67 RON

LibrisPetrut Ciobanu
Codul penal. Codul de procedura penala Ed.33 Act. 7 iulie 2024 - Petrut Ciobanu
Date vechi
in stoc
57,09 RON
45,67Lei
Cel mai mic preț verificat: 45,67 RON

LibrisPetrut Ciobanu
Codul penal. Codul de procedura penala Act. 13 mai 2024 - Petrut Ciobanu, Dragos Bogdan
Date vechi
in stoc
72,94 RON
58,35Lei
Cel mai mic preț verificat: 58,35 RON

LibrisPetrut Ciobanu
Criminalistica. Metodologia criminalistica - Emilian Stancu, Petrut Ciobanu
Date vechi
in stoc
65,27Lei
Cel mai mic preț verificat: 65,27 RON

LibrisPetrut Ciobanu
Criminalistica. Tehnica criminalistica - Petrut Ciobanu
Date vechi
in stoc
79,34Lei
Cel mai mic preț verificat: 79,34 RON

LibrisPetrut Ciobanu
Codul penal adnotat Act. iunie 2022 - Petrut Ciobanu
Date vechi
in stoc
370,00 RON
296,00Lei
Cel mai mic preț verificat: 296,00 RON
Întrebări frecvente despre Petrut Ciobanu
- Cât costă produsele Petrut Ciobanu?
- Cel mai ieftin produs Petrut Ciobanu monitorizat costă 22 Lei. Prețurile ajung până la 296 Lei.
- Pe ce magazine găsesc produse Petrut Ciobanu?
- Pretzi monitorizează produse Petrut Ciobanu pe 1 magazine, printre care Libris.
- Sunt reduceri active la Petrut Ciobanu?
- Reducerea medie la produsele Petrut Ciobanu este 20%. Compară prețurile înainte de a cumpăra.