Incarcator retea Tech-Protect NCA45W-GAN, 1x USB-C, 1x USB-A, Power Delivery 45W, Alb
Brand: TECH-PROTECT
Văzut în 2 magazine · Verificat azi 04:04
Preț normal
46,00RON
Top oferte acum
Cele mai bune prețuri proaspete și comparabile, ordonate pentru decizie rapidă.
LLeratoPagina curentăCel mai bun acum
Verificat azi 04:04
În stoc
GGsmnet
În stoc
Cum s-a schimbat prețul: Lerato
Istoric de pret Lerato
Preturi pe magazine
L
Lerato
G
Gsmnet
Neactualizat
Economie potentiala
—
Preturi identice
Scor oferta
—
Date insuficiente
Volatilitate
Date insuficiente
Pozitie pret
Trend 7 zile
Magazine
2
LG
Lerato, Gsmnet
Minim istoric
La minim!Comparare prețuri (1 active din 2 magazine)
Întrebări frecvente
Produse similare
Lerato
Adaptor retea Tech-Protect TA100, Priza US la EU, 2500W, 2.4A, Alb
38,00lei
Adaptor retea Tech-Protect TA100, Priza UK la EU, 2500W, 2.4A, Alb
38,00lei
Incarcator retea Tech-Protect NCA45W-GAN, 1x USB-C, 1x USB-A, Power Delivery 45W, Negru
Incarcator retea Tech-Protect NC45W-GAN, 1x USB-C, 1x USB-A, Power Delivery 45W, Cablu USB-C la USB-C de 1m inclus, Alb
Priza alimentare TECH-PROTECT PCL4X3, 4x AC, 2x USB, 1x USB-C, Lungime cablu 2m, Negru
Incarcator retea TECH-PROTECT Desktop GaN, 2x USB si 4x USB-C, PD 80W, Quick Charge 3.0, Negru