Contactor TeSys D 3P 32A AC-3 440V - aux 1NO+1NC - 24Vc.a 50Hz Schneider LC1D32B5
VVonmagÎn stoc
Brand: SCHNEIDER
Verificat azi 22:21 · Ultima schimbare de preț: 12 mai.
Preț normal
345,00RON
Mergi la Vonmag
Top oferte acum
Cele mai bune prețuri proaspete și comparabile, ordonate pentru decizie rapidă.
1 afișate
VVonmagPagina curentăCel mai bun acum
Verificat azi 22:21
În stoc
Cumpără
Cum s-a schimbat prețul
Date din 1 magazin monitorizat
Economie potentiala
Preturi identice
Scor oferta
Date insuficiente
Volatilitate
Volatil
15.4% variatie in 30 zile